7/24 Taksi Tel : 0236 233 4000 Tel : 0236 233 9868

Saruhan Taksi

Saruhan Taksi 1992 yılında Kurulmuştur... Firmamız tüm Manisa geneline kişisel taşımacılık alanında 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamız aynı zamanda, gerek müşteri memnuniyeti ve gerekse de sağladığı hizmet kalitesiyle alanında öncü, saygın ve tanınır bir firma profili kazanmıştır. Saruhan Taksi, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biridir.

Manisa’nın her noktasından bizleri arayabilirsiniz. Çevre ilçelerin her yerine ulaşımın dışında, şehir dışına ulaşım da yapılmaktadır. Güler yüzlü personelimiz konforlu araçlarımız ile 26 yılı aşkın süredir siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için SARUHAN Taksi olarak sizlere teşekkürü bir borç biliyoruz.

 

Alo taksi ile ulaşan tüm çağrılara,en kısa sürede ulaşmayı temel ilke edinmiş SARUHAN Taksi siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Taksi hizmetlerimize, Mobil cihazlardan, tabletlerden ve bilgisayarlarınızdan çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi durağımız şu an itibariyle 20 araçla hizmet vermektedir. Önerilerinizi, isteklerinizi, şikayetlerinizi web sitemiz aracılığı ile veya telefon numaralarımıza bizzat iletebilirsiniz, araçlarda unutulan eşyalarınızı durağımıza gelip alabilirsiniz.

Sağlıklı ve Huzurlu Yolculuklar Dileriz.
SARUHAN Taksi

beton barbekü